Artikel
Uitslagen Aalden Rondomme 2019

Jongens t/m 7 jaar 1 kilometer:

1. Jorrit Riemeijer (Nieuwe Pekela)                       * nieuw parcoursrecord 4.21
2. Max Vennik (Emmen)
3. Ferre Beukers (Zweeloo)


Meisjes t/m 7 jaar 1 kilometer:

1. Saline Waninge (Ruinerwold)
2. Britt Schiphouwer (Benneveld)
3. Milou Deenen (Rolde)


Jongens t/m 9 jaar 2 kilometer:

1. Sem Vennik (Emmen)
2. Joep van Ruiten (Aalden)
3. Lars Adema (Aalden)


Meisjes t/m 9 jaar 2 kilometer:

1. Puck Voors (Sleen)
2. Meike Hahn (Meppen)
3. Amy Rotgers (Aalden)

Jongens 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Aris Remmerde (’t Haantje)
2. Tom van Ruiten (Aalden)
3. Thian Stevens (Aalden)

Meisjes 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Inez Keun (Groningen)
2. Kiki Beukers (Zweeloo)
3. Roos Voors (Sleen)


Mannen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:

1. Bart van Adrichem (Klazienaveen)                     * nieuw parcoursrecord 21.52
2. Richard Speelman (Aalden)
3. Richard Prakken (Aalden)

Vrouwen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:
1. Emma Jalving (Aalden)
2. Marloes Jongepier (Aalden)
3. Jolanda Abbing (Nieuw-Amsterdam)


Mannen 40+ 6,5 kilometer:

1. Harie Pot (Stadskanaal)
2. Wim van Klinken (Ter Apel)
3. Matthijs van Dokkum (Diphoorn)


Vrouwen 40+ 6,5 kilometer:

1. Wilma Katuin (Emmer-Compascuum)
2. Alie van Wijk (Emmen)
3. Gisela Reinders (Benneveld) – ex aequo -

3. Margriet Hingstman (Benneveld) – ex aequo -

Mannen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Alwin Heijting (Nieuw-Amsterdam)                 
2. Jos Boonstra (Roden)
3. Sebastiaan Pol (Coevorden)

Vrouwen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Evelien Klasens (Meppen)
2. Wineke Holtrop (Emmen)
3. Jolanda Lahuis (Emmen)

Mannen 40+ 10 kilometer:
1. Richard Moesker (Emmer-Compascuum)
2. Dennis Haak (Winschoten)
3. Jan Verwoert (Midwolda)

Vrouwen 40+ 10 kilometer:
1. Grietje Hoogerkamp-Heeg (Odoorn)
2. Iris Dahler (Hoogeveen)
3. Petra Steenbergen (Emmen)
 

Vrouwen G-loop 1 kilometer:
1. Carolien Postma (Coevorden)
2. Cherique Stoel (Coevorden)
3. Sandra Benjamins (Coevorden)

Mannen G-loop 1 kilometer:
1. Patrick Wanders (Zweeloo)
2. Stephen Hilbrands (Oosterhesselen)
3. Harron Dekker (Zweeloo)

Vrouwen G-lop 1 kilometer:
1. Carolien Postma (Coevorden)
2. Cherique Stoel (Coevorden)
3. Melanie Wibier (Dalen)

Snelste man voormalig Gemeente Zweeloo 6,5 kilometer
Richard Speelman

Snelste vrouw voormalig Gemeente Zweeloo 6,5 kilometer
Emma Jalving

Snelste man voormalig Gemeente Zweeloo 10 kilometer
Remco Wolsink

Snelste vrouw voormalig Gemeente Zweeloo 10 kilometer
Evelien Klasens

Oes Eig'n Kraantien d.d. 15 januari 2019

 

Plaats reactie

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden reacties niet te publiceren, indien de redactie meent dat deze reactie onnodig kwetsend is of beledigende inhoud bevat.

Beveiligingscode
Vernieuwen

Zoeken in de site

Sportnieuws

Prima debuut voor Marlies Vos (18) op NK Veldrijden

Marlies Vos heeft vorig weekend tijdens het NK Veldrijden een verdienstelijk debuut gemaakt bij de Beloften Dames. Met een zevende plaats kon de 18-jarige rijdster uit Aalden tevreden terugblikken op de ...

dinsdag, 21 januari 2020

Lees verder

Terugblik op een fantastische editie!

De 14e editie van Aalden Rondomme was weer een geweldig loopfeest en dat met – voor een winterklassieker - bijna ideale omstandigheden voor hardlop...

dinsdag, 14 januari 2020

Lees verder

Sponsoren en vrijwilligers Aalden Rondomme bedankt

Mede dankzij de hulp van onze sponsoren en vrijwilligers is de 14e  editie van Aalden Rondomme wederom een groot succes geworden, namens organisatie en alle deelnemers bed...

dinsdag, 14 januari 2020

Lees verder
Willekeurige foto